Pranie tapicerki Zielonka

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów Zielonka

Powstawanie zabrudzeń na meblach to naturalny skutek ich codziennego użytkowania. Usuwanie ich domowymi sposobami często nie przynosi oczekiwanych rezultatów – zatrudnienie ekipy iPoBrudzie oszczędza Twój czas i pieniądze. Oferujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej oraz pranie dywanów w Zielonce!

Pranie narożnika Zielonka

Usuwanie plam z długopisu na ekoskórze? A może zastanawia Cię, jak usunąć plamy po orzechach i trawie? Profesjonalne czyszczenie narożnika Zielonka usunie nawet ciężkie zabrudzenia. Pranie narożników i pranie poduszek zapewni im długotrwałą czystość, przywróci im pierwotny blask, zachwycający wygląd, a świeży zapach będzie unosił się w całym mieszkaniu. Elastyczny terminarz dopasujemy do Twoich możliwości i potrzeb – zadzwoń i umów wizytę naszego specjalisty już dziś. Pranie narożnika nigdy nie było łatwiejsze – wystarczy jeden telefon do zespołu iPoBrudzie!

Pranie materaca Zielonka

Jak odpowiednio zadbać o miejsce do spania? Odpowiedzią jest pranie materaca w Zielonce. Nasi wykwalifikowani pracownicy przy pomocy odpowiednich środków wykonają pranie materaca w Twoim domu. Stosowana przez nas chemia jest sprawdzona, nie wywołuje stanów alergicznych i jest bezpieczna dla dzieci, dorosłych oraz zwierząt. Specjalistyczne pranie materaca likwiduje plamy i nieprzyjemne zapachy, a także eliminuje bakterie i roztocza. Pranie materaca ma pozytywny wpływ na komfort wypoczynku i samopoczucie.

Pranie kanapy, sofy, tapczanu Zielonka

Pranie kanapy metodą ekstrakcyjną na mokro polega na rozpyleniu nad czyszczoną powierzchnią wody oraz środka i piorącego i ich błyskawicznym odsysaniu przy pomocy specjalistycznego odkurzacza. Dzięki temu pranie sofy usuwa wszelkie zabrudzenia, włosy, sierść zwierząt i kurz bez ryzyka przemoczenia tkaniny i powstawania brzydko wyglądających zacieków. Profesjonalne czyszczenie kanapy przywraca jej piękny wygląd, pierwotną czystość i gwarantuje długotrwałą czystość.

Pranie foteli i krzeseł Zielonka

Jak usunąć plamy z wina, herbaty, wina z tapicerki materiałowej? Odpowiedzią jest pranie foteli i krzeseł Zielonka wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów iPoBrudzie. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i setki udanych realizacji – sprawdzone techniki prania poradzą sobie z usunięciem nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Oferujemy pranie krzeseł tapicerowanych oraz czyszczenie foteli skórzanych. Pranie podnóżków, foteli, krzeseł wykonujemy w domu klienta, co eliminuje problem przewożenia ciężkich i nieporęcznych mebli do pralni. 

Pranie dywanów Zielonka

Profesjonalne pranie wykładzin i dywanów to najlepszy sposób na zapewnienie dokładnej czystości na najwyższym poziomie. Jesteśmy perfekcjonistami i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby sprostać Twoim wymaganiom. Pranie dywanów Zielonka likwiduje plamy powstające w codziennym użytkowaniu, usuwa włosy i sierść z powierzchni, a także eliminuje kurz i drobnoustroje nawet z głębszych warstw tkaniny. Pranie dywanów z użyciem specjalistycznego odkurzacza piorącego zapewnia dokładną i skuteczną czystość, przywraca żywe kolory, zmniejsza widoczność wydeptanych ścieżek na materiale oraz poprawia jakość włosia.

Pranie tapicerki meblowej Zielonka to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Zielonka

Codzienne użytkowanie auta powoduje powstawanie mniejszych i większych zabrudzeń, co wpływa na wygląd samochodu oraz zmniejsza komfort jazdy. Pranie tapicerki samochodowej przez profesjonalistów przywraca mu czystość, przywraca zachwycający blask oraz zwiększa jakość użytkowania i zapewnia dobre samopoczucie podczas jazdy. Pranie wnętrza samochodu, w tym pranie foteli, podsufitki i podnóżków, wykonujemy z dojazdem do domu klienta. Na miejscu potrzebujemy wyłącznie dostępu do wody i prądu. Oferujemy czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie tapicerki materiałowej, a mieszkańcy miasta Zielonka mogą cieszyć się dojazdem gratis.

Pranie tapicerki samochodowej Zielonka to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych