O nas

  • Wieloletnie doświadczenie i fachowe sposoby czyszczenia pozwalają nam odpowiednio dobrać preparaty piorące do rodzaju plamy i czyszczonej tkaniny. Dzięki temu pranie tapicerki meblowej Warszawa i okolice usuwa wszelkie zabrudzenia (mamy 99% skuteczności!) bez ryzyka zniszczenia mebla.
  • Pranie tapicerki meblowej, czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie dywanów wykonujemy wyłącznie z użyciem sprawdzonych środków czyszczących, które są bezpieczne dla dzieci, dorosłych, zwierząt oraz nie wywołują alergii.
  • Dojazd gratis! Pranie tapicerki meblowej oraz dywanów odbywa się w domu klienta - nie musisz martwić się przenoszeniem oraz przewożeniem nieporęcznych mebli do pralni. Po kilku godzinach schnięcia są gotowe do ponownego użytkowania, a ich wygląd zachwyci domowników oraz gości.
  • Szybki i bezproblemowy kontakt z naszą firmą pozwoli na błyskawiczną wycenę oraz umówienie odpowiedniego dla Ciebie terminu wykonania usługi. Zadzwoń 508 308 378 lub napisz info@ipobrudzie.pl
  • Elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Pranie dywanów i tapicerki wykonujemy sześć dni w tygodniu przez cały rok, abyś Ty mógł cieszyć się czystością na najwyższym poziomie.
  • Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych: wyszkoleni pracownicy oraz profesjonalny sprzęt to gwarancja zadowolenia. Pranie foteli z nubuku, zamszu, pranie kanapy z alcantary, pranie dywanów wełnianych i syntetycznych, czyszczenie tapicerki skórzanej - oferujemy kompleksowe usługi sprzątania.