Sprzęt

Sprzęt

Profesjonalny sprzęt to podstawa skutecznego usuwania zabrudzeń – dlatego korzystamy ze sprawdzonych urządzeń renomowanych firm.

Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 – jest to urządzenie piorące, określany także jako ekstraktor ciśnieniowy. Czysta woda z preparatem jest nanoszona na powierzchnię, a wysokie ciśnienie wody wspomaga proces usuwania ciężkich zabrudzeń. Jednocześnie brudna mieszanina jest odsysana do specjalnego zbiornika, dzięki czemu korzystanie z odkurzacza Karcher Puzzi 10/1  nie pozostawia zacieków i nie przemacza materiału. Pranie tapicerki meblowej oraz pranie tapicerki samochodowej Warszawa i okolice z wykorzystaniem odkurzacza Karcher Puzzi gwarantuje usunięcie zabrudzeń nawet z głębokich warstw tkaniny, co daje czystość na najwyższym poziomie.

Odkurzacz Profi – to popularny sprzęt wykorzystywany w metodzie ekstrakcyjnego prania tapicerek. Specjalny silnik By-Pass AMETEK i szwajcarska pompka Gotec sprawiają, że woda i środek czyszczący są odsysane z powierzchni w ogromnym stopniu. Dzięki temu prany mebel jest lekko wilgotny i po kilku godzinach schnięcia – gotowy do ponownego użytkowania. Pranie dywanów, tapicerki meblowej oraz czyszczenie wnętrza samochodu z użyciem odkurzacza Profi eliminuje nie tylko plamy i najtrudniejsze zabrudzenia, ale pozostawia także piękny zapach w całym mieszkaniu oraz aucie. Profesjonalne pranie tapicerki Warszawa z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu to maksymalna czystość, na jaką zasługujesz.

Odkurzacz Santoemma Sabrina – wysokiej jakości odkurzacz piorący renomowanej i popularnej na całym świecie włoskiej firmy. System wysokiego podciśnienia zapewnia silne odsysanie wody i środka czyszczącego, dzięki czemu pranie tapicerki meblowej Warszawa nie powoduje przemoczenia tkaniny i zmniejsza ryzyko powstawania zacieków. Odkurzacz piorący Santoemma Sabrina  sprawdza się znakomicie w takich usługach jak: pranie dywanów i wykładzin, pranie kanapy, pranie narożnika oraz pranie tapicerki samochodowej. Zestaw wyprofilowanych przyssawek umożliwia dokładne usunięcie wszelkich zabrudzeń z nawet trudno dostępnych miejsc.

Odkurzacze Numatic (Henry, George, CT 470-2) – to flagowe i najpopularniejsze odkurzacze piorące renomowanej brytyjskiej marki. Zastosowanie pompy o dużej wydajności umożliwia wprowadzenie roztworu czyszczącego do głębszych warstw runa. Dzięki temu usuwane są nie tylko powierzchniowe zabrudzenia, ale także kurz, bakterie i roztocza zgromadzone w tkaninie. Odkurzacz Numatic posiada specjalny system filtrujący – pranie tapicerki meblowej Warszawa i okolice jest doskonałym sposobem usunięcia potencjalnych czynników alergizujących. Odkurzacze piorące Numatic można wykorzystywać zarówno do prania ekstrakcyjnego oraz czyszczenia na sucho. 

Odkurzacz wodny Rainbow + turboszczotka Power Nozzle – odkurzacze Rainbow to pionierzy na rynku: jako pierwsi zastosowali specjalne filtry HEPA w swoich urządzeniach. Przechwytują one z powietrza bakterie, pierwotniaki, komórki grzybów oraz niektóre wirusy. Dodatkowa turboszczotka Power Nozzle umożliwia trzepanie głębokie z kurzu, drobnoustrojów i alergenów. Dzięki temu pranie materaca Warszawa i okolice zapewnia nie tylko usunięcie plam, ale poprawia też jakość wypoczynku poprzez eliminację szkodliwych dla oddychania czynników. Pranie tapicerki meblowej z wykorzystaniem odkurzacza wodnego Rainbow i trzepaczki Power Nozzle jest w szczególności zalecane dla alergików i osób o obniżonej odporności.

Szorowarka/Elektroszczotka do dywanów – specjalne urządzenie wykorzystywane w takich usługach jak: pranie dywanów, pranie wykładzin, pranie chodników. Przed właściwym praniem należy zadbać o usunięcie mechanicznych zabrudzeń. Obrotowy wałek elektroszczotki można ustawić na konkretnej wysokości – odpowiednie dopasowanie do rodzaju tkaniny i włosia umożliwia dokładne i skuteczne usunięcie piasku, kurzu, włosów i sierści nawet z głębokich warstw materiału. Elektroszczotka do dywanów sprawdzi się w mieszkaniach, w których przebywają zwierzęta. Szorowarka do prania dywanów gwarantuje niesamowity efekt olśniewającej czystości.