Pranie tapicerki Izabelin

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Czyszczenie tapicerki meblowej i pranie dywanów Izabelin

Profesjonalne pranie mebli, dywanów i wykładzin wykonujemy sześć dni w tygodniu przez cały rok, abyś Ty mógł cieszyć się czystymi meblami i pięknym zapachem świeżości w całym mieszkaniu.

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Izabelin

Pranie kanapy z alcantary, nubuku, zamszu, i weluru domowymi sposobami może przysparzać wielu problemów. Oszczędnością czasu i pieniędzy będzie zatrudnienie specjalistów – pranie kanapy (Izabelin)  z użyciem preparatów czyszczących renomowanych marek i sprzętu piorącego likwiduje zabrudzenia, włosy, sierść zwierząt i kurz. Przywraca to piękny wygląd meblom i ich pierwotny blask. Pranie sofy (Izabelin) odbywa się z wykorzystaniem sprawdzonych środków piorących bezpiecznych dla dzieci, dorosłych, alergików i zwierząt.

Pranie materaca Izabelin

Zdrowy i skuteczny sen – rozwiązaniem jest pranie materaca (Izabelin) wykonywane przez profesjonalistów. Dokładne czyszczenie materacy przy pomocy odpowiednich środków piorących i specjalistycznego odkurzacza usuwa plamy, włosy, a także drobnoustroje i kurz. Pranie materaca pozytywnie wpływa na jego wygląd oraz poprawia komfort wypoczynku i jakość snu. Pranie materacy wykonujemy w domu klienta, a mieszkańcy miejscowości Izabelin mają zagwarantowany darmowy dojazd.

Pranie narożnika Izabelin

Pranie narożników metodą ekstrakcyjną usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, włosy, sierść zwierząt i kurz zgromadzony w głębszych warstwach materiału. Ta sprawdzona technika polega na nakładaniu wody i środka czyszczącego na powierzchnię i jednoczesnym ich odsysaniu przy pomocy specjalnego odkurzacza piorącego. W ten sposób pranie narożnika eliminuje wszelkie plamy bez ryzyka powstania brzydko wyglądających zacieków.

Pranie foteli i krzeseł Izabelin

Pranie foteli materiałowych i czyszczenie krzeseł tapicerowanych przez ekipę iPoBrudzie to gwarancja czystości na najwyższym poziomie. Pranie podnóżków, foteli i krzeseł (Izabelin) wykonujemy w domu klienta, nie musisz więc martwić się przewożeniem mebli do pralni. Odpowiednio dobrane preparaty piorące usuwają zabrudzenia bez zniszczenia materiału. Elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości czasowych.

Trzepanie i pranie wykładzin oraz dywanów Izabelin

Pranie dywanów i wykładzin to skuteczny sposób na przywrócenie im pierwotnego blasku i odświeżonego wyglądu. Fachowe podejście i wieloletnie doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników gwarantują wysoką jakość usług. Pranie dywanów metodą ekstrakcyjną eliminuje zabrudzenia, włosy, sierść i kurz bez ryzyka przemoczenia i zniszczenia materiału. Dokładne czyszczenie dywanów poprawia ich wygląd i sprawia, że wyglądają jak nowe – włosie jest zadbane i wyraźnie podniesione, a widoczność wydeptanych ścieżek zmniejszona.

Pranie tapicerki meblowej Izabelin to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu Izabelin
 • Pranie narożnika Izabelin
 • Pranie foteli, pranie krzeseł Izabelin
 • Pranie mebli skórzanych Izabelin
 • Pranie materaca Izabelin
 • Pranie poduszki Izabelin
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny Izabelin
 • Pranie wózka dziecięcego Izabelin

Pranie tapicerki samochodowej Izabelin

Mycie i woskowanie karoserii to nie wszystko – pranie foteli samochodowych, podsufitki i podłokietników gwarantuje odnowiony i odświeżony wygląd. Pranie tapicerki samochodowej Izabelin usuwa wszelkie zabrudzenia, plamy z trawy i błota, włosy i sierść, co poprawia komfort jazdy. Czyszczenie wnętrza samochodu wykonujemy z dojazdem do klienta – po kilku godzinach schnięcia auto będzie gotowe do ponownego użytkowania. Zadzwoń do nas już dziś i umów odpowiadający Ci termin.

Pranie tapicerki samochodowej Izabelin to również:

 • pranie tapicerki materiałowej Izabelin
 • pranie tapicerki skórzanej Izabelin
 • pranie podsufitki Izabelin
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników Izabelin
 • pranie dywaników samochodowych Izabelin
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych Izabelin
 • mycie szyb samochodowych Izabelin
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych Izabelin