Pranie tapicerki Kobyłka

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów Kobyłka

Oferujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej oraz pranie dywanów w Kobyłce – usługę wykonujemy u klienta w domu, dojazd zawsze gratis!

Pranie dywanów Kobyłka

Jak wywabić plamy z kawy, trawy, błota? Zlecić to zadanie ekspertom – dokładne pranie dywanów i wykładzin z użyciem specjalnego odkurzacza piorącego i odpowiednich środków czyszczących usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Pranie dywanów wykonujemy z dojazdem do klienta, nie musisz więc kłopotać się ze zwijaniem i przewożeniem dywanu do pralni. Czyszczenie dywanów i wykładzin Kobyłka to najlepszy sposób na usunięcie plam oraz przywrócenie dawnego blasku i nieskazitelnego wyglądu.

Pranie narożnika Kobyłka

Czyszczenie narożnika z wykorzystaniem metody ekstrakcyjnej usunie nie tylko powierzchniowe zabrudzenia, ale także drobnoustroje i kurz zgromadzony w głębszych warstwach materiału. Pranie narożnika eliminuje plamy z kawy, wina, długopisu, usuwa włosy i sierść. Pranie tapicerki meblowej Kobyłka przez ekipę iPoBrudzie to czystość na najwyższym poziomie – Twoje meble odzyskają pierwotny blask, a w mieszkaniu będzie unosił się piękny zapach świeżości.

Pranie materaca Kobyłka

Sen jest nieodłącznym elementem naszego życia, dlatego też warto zadbać o jego jakość. Pranie materacy Kobyłka to najlepszy sposób, aby usunąć nie tylko zabrudzenia, ale także bakterie, roztocza i potencjalne alergeny. Profesjonalne czyszczenie materacy ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i zdecydowanie poprawia komfort wypoczynku. Wykorzystywane przez nas środki piorące są bezpieczne dla dzieci, dorosłych, alergików i zwierząt. Pranie materaca najlepiej wykonywać w godzinach porannych i przedpołudniowych, aby materiał zdążył wyschnąć przed wieczornym wypoczynkiem. 

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Kobyłka

Jak usunąć tłustą plamę z kanapy? Wieloletnie doświadczenie i sprawdzone metody naszych wykwalifikowanych pracowników gwarantuje wywabienie nawet najbardziej irytujących zabrudzeń. Pranie kanapy wykonujemy metodą ekstrakcyjną, wykorzystując przy tym preparaty odpowiednio dobrane do rodzaju plamy oraz czyszczonej powierzchni. Dzięki temu pranie sofy Kobyłka usuwa zabrudzenia, włosy, sierść oraz kurz, przywraca żywe kolory tkaniny i jej piękny, świeży wygląd.

Pranie foteli i krzeseł Kobyłka

Pranie krzeseł tapicerowanych oraz czyszczenie foteli skórzanych domowymi sposobami bardzo często nie kończy się satysfakcjonującym rezultatem. Pozostałości trudnych zabrudzeń, zacieki, zniszczenia materiału – mówimy temu “nie!”. Nasi specjaliści wykonają pranie foteli i krzeseł z użyciem odpowiednich preparatów i specjalistycznych maszyn piorących. Nasze doświadczenie i setki udanych realizacji gwarantują usunięcie nawet najtrudniejszych plam bez ryzyka przemoczenia mebla. Nasz elastyczny grafik dopasujemy do Twojego czasu i potrzeb – pranie foteli i krzeseł wykonujemy w domu klienta, Kobyłka i okolice mogą cieszyć się darmowym dojazdem!

Pranie tapicerki meblowej Kobyłka to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Kobyłka

Jak skutecznie wyczyścić wnętrze samochodu? Oferujemy pranie tapicerki samochodowej w Kobyłce i okolicach – czyszczenie samochodu wykonujemy z dojazdem do klienta, na miejscu potrzebujemy tylko dostępu do prądu oraz wody. Pranie wnętrza samochodu przywraca mu dawny blask – auto wygląda jakby dopiero co opuściło salon samochodowy. Czysty samochód poprawia komfort i jakość jazdy oraz ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Zadzwoń już dziś i umów dogodny termin!

Pranie tapicerki samochodowej Kobyłka to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych