Pranie tapicerki Komorów

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów Komorów

Wieloletnie doświadczenie i sprawdzone techniki prania – nasi wykwalifikowani specjaliści mają za sobą setki udanych realizacji. Oferujemy najwyższą jakość usług i czystość na wysokim poziomie. Pranie mebli Komorów to sposób na piękne i zachwycające mieszkanie.

Pranie narożnika Komorów

Fachowe podejście oraz odpowiednio dobrane preparaty do rodzaju plamy i czyszczonej tkaniny to gwarancja bezpiecznego usunięcia wszelkich zabrudzeń bez ryzyka zniszczenia mebla i powstawania brzydko wyglądających zacieków. Pranie narożnika Komorów wykonujemy w domu klienta, nie musisz więc martwić się przewożeniem ciężkiego i nieporęcznego mebla do pralni. 

Pranie materaca Komorów

Sen jest nieodłącznym elementem naszego życia, dlatego też ważne jest, aby zadbać o jego jakość. Wymiana pościeli to nie wszystko – pranie materaca przez specjalistów pozwala usunąć nie tylko zabrudzenia, ale także nieprzyjemne zapachy, bakterie i kurz. Ma to pozytywny wpływ na zdrowie i komfort wypoczynku. Pranie materaca Komorów wykonujemy używając wyłącznie środków piorących najwyższej klasy, które nie wywołują alergii, są bezpieczne dla dzieci, dorosłych i zwierząt.

Pranie foteli i krzeseł Komorów

Pranie tapicerki materiałowej i czyszczenie tapicerki skórzanej domowymi sposobami finalnie może mieć rozczarowujący efekt – zniszczona tkanina, zacieki i resztki chemii na materiale. Nie kłopocz się tym zadaniem – zostaw to profesjonalistom! Pranie foteli i krzeseł odbywa się z wykorzystaniem odpowiednich, sprawdzonych preparatów i specjalistycznego sprzętu. Pranie podnóżków, foteli i krzeseł Komorów usuwa zabrudzenia, włosy, sierść zwierząt oraz roztocza. Dzięki temu Twoje meble zachwycają czystością i pięknym wyglądem, a w mieszkaniu unosi się zapach świeżości.

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Komorów

Pranie kanapy metodą ekstrakcyjną polega na rozpryskiwaniu wody i środka czyszczącego nad tkaniną, a następnie błyskawicznym ich odsysaniu przy pomocy silnego odkurzacza piorącego. W ten sposób pranie kanapy Komorów umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych plam, włosów, sierści i kurzu nawet z głębokich warstw materiału. Pranie kanapy wykonujemy sześć dni w tygodniu przez cały rok, a nasz elastyczny grafik dopasujemy do Ciebie i Twoich potrzeb.

Pranie dywanów Komorów

Jak usunąć plamy z soku, czekolady, tłuszczu z dywanu i wykładziny? To proste – zleć to nużące zadanie profesjonalistom! Nie tylko usuniemy zabrudzenia, ale także włosy, sierść i kurz. Pranie dywanów sprawia, że wygląda jak nowy, kolory są żywsze, a włosie jest w lepszej kondycji. Pranie wykładzin i dywanów Komorów to najlepszy sposób na nieskazitelną i długotrwałą czystość. Jesteśmy profesjonalistami i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Pranie tapicerki meblowej Komorów to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Komorów

Pranie foteli samochodowych, podsufitki, mycie szyb i kokpitu – to i wiele więcej sprawi, że Twój samochód będzie wyglądał, jakby wyjechał prosto z salonu. Pranie tapicerki samochodowej przywraca pierwotny blask i higieniczną czystość. Czyszczenie wnętrza auta przez specjalistów z iPoBrudzie podnosi komfort jazdy. Pranie samochodu wykonujemy z dojazdem do klienta. Na miejscu potrzebujemy wyłącznie dostępu do wody i prądu – całą resztą zajmiemy się my, wykorzystując preparaty czyszczące renomowanych marek i profesjonalny sprzęt piorący.

Pranie tapicerki samochodowej Komorów to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych