Pranie tapicerki Konstancin Jeziorna

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów Konstancin Jeziorna

Oferujemy pranie tapicerki materiałowej, czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie dywanów. Pranie tapicerki meblowej wykonujemy z dojazdem do klienta – iPoBrudzie to czystość na najwyższym poziomie bez wychodzenia z domu!

Pranie narożnika Konstancin Jeziorna

Pranie narożnika metodą ekstrakcyjną na mokro to skuteczny sposób usuwania zabrudzeń, kurzu i bakterii zgromadzonych nawet w głębszych warstwach materiału. Na powierzchnię tapicerki nakładamy wodę i odpowiednio dobrany preparat. Strumień wody wypuszczany pod wysokim ciśnieniem umożliwia dokładne pranie narożnika. Jednoczesne odsysanie mieszaniny czyszczącej zapobiega przemoczeniu tkaniny i powstawaniu zacieków. Pranie narożnika Konstancin to skuteczna technika, która sprawia, że Twoje meble odzyskują dawny blask i niesamowitą świeżość.

Pranie foteli i krzeseł Konstancin Jeziorna

Pranie podnóżków, foteli i krzeseł wykonujemy w domu klienta, nie musisz więc martwić się przewożeniem nieporęcznych mebli do pralni. Przyjedziemy na miejsce, zabezpieczymy przestrzeń wokół pranego obiektu, posprzątamy po zakończeniu, a Tobie pozostawimy dokładnie wyczyszczony i zachwycający wyglądem fotel. Mieszkańcy miejscowości Józefów mają zagwarantowany darmowy dojazd. Pranie tapicerki meblowej nigdy nie było prostsze – wystarczy jeden telefon do ekipy iPoBrudzie!

Pranie dywanów Konstancin Jeziorna

Jak usunąć plamy z trawy, błota, tłuszczu? Wieloletnie doświadczenie i fachowe techniki to gwarancja usunięcia nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Dzięki temu pranie dywanów przywraca piękny wygląd Twoim wykładzinom i stają się one ozdobą mieszkania. Pranie dywanów i wykładzin to usługa możliwa sześć dni w tygodniu przez cały rok – dokładamy wszelkich starań, aby dopasować elastyczny grafik do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Pranie dywanów Konstancin to maksymalna czystość, poprawiona kondycja włosia i eliminacja widocznych na materiale wydeptanych ścieżek. 

Pranie materaca Konstancin Jeziorna

Pranie materaca przez specjalistów zapewnia zdrowy i skuteczny sen. Zapomnij o problemach z porannym wstawaniem! Pranie materaca eliminuje nie tylko plamy, włosy i sierść, ale także bakterie i roztocza, które mają negatywny wpływ na zdrowie. Regularne czyszczenie materaca jest w szczególności polecane dla alergików oraz osób mających problemy oddechowe. Pranie materaca wykonujemy wyłącznie z wykorzystaniem przyjaznych dla środowiska preparatów czyszczących, które są bezpieczne dla dzieci, dorosłych, zwierząt oraz nie wywołują alergii.

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Konstancin Jeziorna

Pranie kanapy z alcantary, zamszu, nubuku, weluru i innych syntetyków domowymi sposobami może spowodować brzydko wyglądające zacieki i pozostawić resztki plam. Aby zaoszczędzić swój czas i pieniądze wydane na nieskuteczne preparaty, zatrudnij specjalistów! Pranie sofy, kanapy Konstancin efektywnie usuwa zabrudzenia, włosy, sierść i kurz z tapicerki meblowej. Dzięki temu tapczan odzyskuje pierwotną czystość, żywe kolory, a komfort użytkowania jest zdecydowanie zwiększony.

Pranie tapicerki meblowej Konstancin Jeziorna to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Konstancin Jeziorna

Pranie wnętrza auta przez profesjonalistów gwarantuje likwidację uciążliwych zabrudzeń, włosów, sierści zwierzęcej oraz kurzu. Pranie tapicerki samochodowej sprawia, że Twoje auto wygląda jak nowe i zachwyca swoim blaskiem. Pranie samochodu Konstancin Jeziorna przywraca mu higieniczną czystość i pozostawia piękny zapach świeżości. Oferujemy kilka różnych pakietów, aby spełnić Twoje oczekiwania i jak najlepiej dopasować nasze usługi do Twoich potrzeb. Zadzwoń jeszcze dziś i umów pasujący termin z naszymi ekspertami.

Pranie tapicerki samochodowej Konstancin Jeziorna to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych