Pranie tapicerki Magdalenka

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów Magdalenka

Zadbaj o swoje mieszkanie i zapewnij meblom czystość na najwyższym poziomie – pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów przez specjalistów iPoBrudzie sprawi, że cały dom nabierze blasku.

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Magdalenka

Pranie kanapy metodą ekstrakcyjną na mokro to skuteczna technika usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń bez ryzyka przemoczenia materiału i powstawania zacieków. Na czyszczoną powierzchnię nanosimy środek piorący i wodę, które błyskawicznie odsysamy z wykorzystaniem specjalistycznego odkurzacza. Po kilku godzinach schnięcia mebel jest gotowy do użytkowania i zachwyca swoim odświeżonym wyglądem. Zadzwoń lub napisz i jeszcze dziś umów termin usługi – elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb.

Pranie dywanów Magdalenka

Jak wyczyścić dywan? Fachowe pranie dywanów i wykładzin usunie najtrudniejsze plamy, włosy, sierść zwierząt, piasek i roztocza. Zastosowanie odpowiednich preparatów piorących renomowanych marek to gwarancja dokładnej i długotrwałej czystości. Pranie dywanów i wykładzin Magdalenka pozytywnie wpłynie na ich wygląd, a także zmniejszy ilość kurzu unoszącego się w powietrzu. Jest to niezmiernie ważne w domach, w których mieszkają alergicy i osoby mające problemy z oddychaniem. 

Pranie materaca Magdalenka

Pranie materaca usuwa nie tylko plamy i nieprzyjemne zapachy, ale także bakterie i kurz, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie. Spędzamy w łóżku ogromną część naszego życia, dlatego też niezmiernie ważne jest, żeby zadbać o jego jakość i stan czystości. Pranie materaca zapewnia zdrowszy i skuteczniejszy sen. Stosowane przez nas środki piorące to sprawdzone preparaty, bezpieczne dla dzieci, dorosłych, osób cierpiących na alergie oraz zwierząt.

Pranie foteli i krzeseł Magdalenka

Jak usunąć plamy z nubuku, alcantary, zamszu, weluru? Na zabrudzeniach znamy się jak mało kto – wieloletnie doświadczenie oraz setki udanych realizacji pozwala nam na eliminację nawet najtrudniejszych plam. Pranie foteli i krzeseł to usługa wykonywana w domu klienta, a dojazd do Magdalenki i okolic jest darmowy. Oferowane przez nas pranie foteli i krzeseł cechują konkurencyjne ceny, dokładność i skuteczność działania. Nie zwlekaj i zarezerwuj termin jeszcze dziś!

Pranie narożnika Magdalenka

Z czasem na naszych meblach pojawiają się mniej i bardziej irytujące zabrudzenia. Aby przywrócić im dawny, nieskazitelny wygląd, zalecane jest pranie narożnika z wykorzystaniem odpowiednich środków piorących. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonają pranie narożnika z dojazdem do Twojego domu – dzięki temu nie musisz kłopotać się przewożeniem nieporęcznych mebli do pralni. Oferujemy czyszczenie tapicerki skórzanej i pranie tapicerki materiałowej – gwarantujemy kompleksowe usługi o najwyższej jakości.

Pranie tapicerki meblowej Magdalenka to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Magdalenka

Zadbaj o swój samochód z ekspertami iPoBrudzie – dokładne pranie tapicerki samochodowej likwiduje zabrudzenia z błota, kurzu i jedzenia, które pojawiają się podczas użytkowania pojazdów. Pranie wnętrza auta wykonujemy z dojazdem do domu klienta – od Ciebie potrzebujemy wyłącznie dostępu do wody i prądu, całą resztą zajmiemy się my. Prawda, że pranie samochodu nigdy nie było łatwiejsze? Czyszczenie tapicerki, pranie foteli i mycie szyb wykonujemy sześć dni w tygodniu przez cały rok.

Pranie tapicerki samochodowej Magdalenka to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych