Pranie tapicerki Otwock

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów Otwock

Pranie tapicerki materiałowej, czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie dywanów wykonujemy u klienta w domu, a mieszkańcy miasta Otwock i okolic mają zagwarantowany dojazd gratis!

Pranie dywanów Otwock

Jak usunąć plamy po kawie z dywanu? Odpowiedzią jest profesjonalne pranie dywanów i wykładzin Otwock. Jest to najlepszy sposób na wywabienie nawet najtrudniejszych zabrudzeń, takich jak herbata, wino, trawa czy błoto. Pranie dywanów i wykładzin likwiduje włosy i sierść zwierząt, przywraca pierwotną świeżość oraz piękna wygląd i poprawia jakość włosia. Stosowana przez nas chemia jest dokładnie sprawdzona, nie wywołuje stanów alergicznych, jest bezpieczna dla dzieci, dorosłych i zwierząt.

Pranie narożnika Otwock

Pranie tapicerki narożnika i czyszczenie narożnika ze skóry wykonujemy u klienta w domu – nie musisz więc martwić się przewożeniem ciężkiego mebla do pralni. Zabezpieczamy przestrzeń dookoła, a odpowiednio dobrane preparaty piorące usuwają wszelkie zabrudzenia bez ryzyka zniszczenia tkaniny i powstawania brzydko wyglądających zacieków. Ciesz się odświeżonym narożnikiem, który wygląda jak nowy. Pranie narożnika z ekipą iPoBrudzie to gwarancja czystości na najwyższym poziomie.

Pranie foteli i krzeseł Otwock

Pranie foteli i krzeseł metodą ekstrakcyjną usuwa najbardziej uciążliwe plamy, włosy, sierść zwierząt, kurz i drobnoustroje. Pranie podnóżków, foteli i krzeseł odbywa się w domu klienta, a dojazd do Otwocka i okolic zawsze jest darmowy. Czysty fotel to przyjemność dla oka i wyższy komfort korzystania. Oferujemy zarówno czyszczenie foteli skórzanych i pranie krzeseł tapicerowanych. Zadzwoń i umów wizytę w pasującym Ci terminie – nasz elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości czasowych

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Otwock

Pranie kanapy z alcantary, nubuku, zamszu, wiskozy domowymi sposobami może przysparzać wielu trudności – zmarnowany czas, niezachwycające rezultaty, pozostałości zabrudzeń i nieestetycznie wyglądające zacieki. Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest profesjonalne pranie kanapy Otwock przez wykwalifikowanych specjalistów. Wieloletnie doświadczenie i sprawdzone techniki gwarantują usługę najwyższej jakości – czysta i olśniewająca sofa będzie wyglądała jak nowa, a komfort jest użytkowania zdecydowanie się zwiększy.

Pranie materaca Otwock

Spędzamy w łóżku znaczącą część naszego życia, dlatego też niezmiernie ważne jest zadbanie o odpowiednie warunki naszego snu. Pranie materaca usuwa zabrudzenia, nieprzyjemne zapachy, włosy, sierść, a także kurz i bakterie. Ma to pozytywny wpływ na zdrowie, samopoczucie i jakość wypoczynku. Koniec z brakiem energii – regularne pranie materaca sprawi, że będziesz wysypiał się lepiej. Zadbaj o komfort swojego snu i umów wizytę sprzątającą ekspertów iPoBrudzie.

Pranie tapicerki meblowej Otwock to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Otwock

W trosce o wygląd i wysoką jakość korzystania z samochodu, oferujemy kompleksowe pranie auta w Otwocku – czyszczenie tapicerki skórzanej, pranie foteli materiałowych, podsufitki, podłokietników to dopiero początek. Pranie tapicerki samochodowej dopasujemy do Twoich potrzeb. Jesteśmy profesjonalistami – zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby spełnić Twoje oczekiwania. Pranie wnętrza auta wykonujemy z użyciem odpowiednich środków piorących, które dopasowujemy do rodzaju zabrudzeń i tapicerki.

Pranie tapicerki samochodowej Otwock to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych