Pranie tapicerki Pęcice

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów Pęcice

Profesjonalne pranie tapicerki materiałowej, czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie dywanów Pęcice to najlepszy sposób na czystość na wysokim poziomie w Twoim mieszkaniu.

Pranie dywanów Pęcice

Oferujemy pranie dywanów wełnianych, bawełnianych, syntetycznych i shaggy. Pranie dywanów i wykładzin Pęcice przez wykwalifikowaną ekipę specjalistów iPoBrudzie zapewnia eliminację zabrudzeń, kurzu i drobnoustrojów, przywraca im higieniczną czystość oraz sprawia, że materiał wygląda jak nowy. Pranie wykładzin i dywanów wykonujemy w domu klienta, więc nie musisz martwić się przewożeniem ich do pralni.

Pranie foteli i krzeseł Pęcice

Pranie foteli metodą ekstrakcyjną polega na nanoszeniu na tkaninę wody i preparatu czyszczącego i błyskawicznym odsysaniu mieszaniny. Wszystko odbywa się z wykorzystaniem silnego odkurzacza piorącego. Dzięki temu pranie foteli i krzeseł usuwa zabrudzenia, włosy, sierść zwierząt oraz kurz, przywraca żywe kolory i zapewnia świeży zapach w całym mieszkaniu bez ryzyka powstania brzydko wyglądających zacieków. 

Pranie narożnika Pęcice

Jak usunąć plamy z kawy, herbaty, wina z tapicerki meblowej? Odpowiedź jest prosta: zatrudnij wykwalifikowanych specjalistów! Setki udanych realizacji oraz zadowolonych klientów to najlepsze poświadczenie usług najwyższej jakości. Pranie narożnika Pęcice przez ekspertów eliminuje plamy, które wydają się niemożliwe do usunięcia. Pranie narożnika metodą ekstrakcyjną likwiduje zabrudzenia, włosy, sierść, drobnoustroje oraz kurz nawet z głębokich warstw materiału, dzięki czemu Twoje meble będą zachwycały pięknym wyglądem.

Pranie kanapy, sofy, tapczanu Pęcice

Pranie kanapy i czyszczenie sofy przez profesjonalistów gwarantuje usunięcie zabrudzeń oraz przywrócenie ich pierwotnego blasku i świeżości. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowe podejście pozwala nam na likwidację nawet najtrudniejszych plam. Po kilku godzinach schnięcia mebel jest gotowy do ponownego użytkowania. Elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości czasowych – pranie kanapy Pęcice wykonujemy sześć dni w tygodniu przez cały rok w domu klienta, a dojazd zawsze jest darmowy.

Pranie materaca Pęcice

Sen to nieodłączny element naszego życia, dlatego też niezmiernie ważne jest, aby zadbać o jego jakość. Pranie materaca Pęcice usunie zabrudzenia, nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i roztocza, które negatywnie wpływają na zdrowie. Pranie materaca przez specjalistów iPoBrudzie to czysty, zadbany materac oraz wyższy komfort wypoczynku. Regularne czyszczenie materaca jest w szczególności zalecane dla alergików i osób mających problemy z oddychaniem.

Pranie tapicerki meblowej Pęcice to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Pęcice

Jak wyczyścić wnętrze samochodu? Najlepszą opcją jest zatrudnienie profesjonalistów! Przeznacz swój czas na ciekawsze czynności niż pranie tapicerki samochodowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują czyszczenie wnętrza auta, m.in. pranie foteli, pranie podsufitki, mycie szyb. Oferujemy wiele różnych pakietów, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Pranie samochodu Pęcice to usługa z dojazdem do domu klienta – zadzwoń i umów odpowiadający termin czyszczenia auta. Nieskazitelna czystość oraz zwiększona jakość podróżowania gwarantowane!

Pranie tapicerki samochodowej Pęcice to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych