Pranie tapicerki Piaseczno

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej oraz dywanów Piaseczno

Czyste, świeże i pięknie pachnące meble i dywany – nasi wyszkoleni pracownicy zajmą się praniem tapicerek w Twoim mieszkaniu z wykorzystaniem specjalistycznych środków najlepszych marek. Usługę wykonujemy w domu klienta, a mieszkańcy miejscowości Piaseczno mogą cieszyć się darmowym dojazdem.

Pranie kanapy Piaseczno

Pranie kanapy, sofy i tapczanu to niezmiernie ważny element domowych porządków. Spędzamy tutaj sporo czasu, odpoczywając, oglądając filmy z kieliszkiem wina czy podjadając ulubione ciasteczka. Często jest też to ulubione miejsce wypoczywania naszych zwierzaków, co niestety wiąże się z obecnością uporczywej sierści, która później przenosi się na ubrania. Wraz z czasem użytkowania wzrasta poziom zabrudzeń – tutaj do akcji wkraczamy my. Jesteśmy profesjonalistami jeśli chodzi o pranie kanapy i sofyusuwanie plam, usuwanie sierści i włosów wykonamy z największą dokładnością, a Ty będziesz mógł cieszyć się czystymi i pachnącymi meblami bez zabrudzeń w miejscowości Piaseczno.

Pranie narożnika  Piaseczno

Czyszczenie narożnika to bardzo uciążliwe zajęcie ze względu na jego często spore rozmiary. Czy nie lepiej zostawić takie przyziemne prace jak pranie narożnika ludziom, którzy zajmują się tym zawodowo? Oczywiście, że lepiej – stosujemy profesjonalne środki czyszczące, które dopasowujemy do rodzaju tkaniny, aby w bezpieczny sposób usunąć zabrudzenia bez zniszczenia tapicerki. Czyszczenie narożnika wykonujemy w domu klienta, więc nie musisz się martwić o przenoszenie i transport ciężkiego narożnika. Nasz elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań – działamy 6 dni w tygodniu na terenie Piaseczna i okolic. Stosowana przez nas chemia jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt oraz nie wywołuje alergii.

Pranie foteli i krzeseł Piaseczno

Wyobraź sobie późny wieczór, siedzisz w swoim ulubionym fotelu z kubkiem herbaty w ręce i cieszysz się spokojem lub dobrą książką. Czy coś mogłoby zakłócić ten idealny porządek świata? Oczywiście – kolejna, drażniąca oczy plama na tkaninie fotela! Plamy po kawie, herbacie, długopisie, markerze to bardzo popularne zabrudzenia, które usuniemy z łatwością dzięki profesjonalnym sprzętom, najlepszym środkom czyszczącym i ogromnemu doświadczeniu, które posiadamy. Pranie foteli i krzeseł gwarantuje niezakłócony plamami spokój i porządek, a Twoje meble będą wyglądały jak nowe. Czyszczenie tapicerki meblowej odbywa się w domu klienta – Piaseczno i okolice. Meble po kilku godzinach schnięcia będą gotowe do użytkowania.

Pranie materaca Piaseczno

Mówi się, że człowiek w ciągu doby powinien spać około 8 godzin. Zmieniamy i pierzemy w domach pościel, ale materac pozostaje ten sam. Łóżko w ten sposób staje się nie tylko miejscem regeneracji energii, ale też legowiskiem dla roztoczy, drobnoustrojów i kurzu. Ta wizja potrafi spędzić nam sen z powiek, a niewyspany człowiek to nieszczęśliwy człowiek. Ruszamy Ci na pomoc – oferujemy profesjonalne pranie materaca w miejscowości Piaseczno, abyś Ty mógł spać bezpiecznie i bez zmartwień. Pranie materaca najlepiej wykonać w godzinach do wczesnego popołudnia, aby materiał zdążył wyschnąć przez kilka godzin, zanim położymy się spać

Pranie dywanów Piaseczno

Czyszczenie dywanów, wykładzin i chodników to istotny aspekt domowego sprzątania. Pranie dywanów przywraca im ich dawną świetność, zmniejsza widoczność wydeptanych ścieżek oraz sprawia, że cała przestrzeń dookoła wygląda czyściej, przyjemniej i lepiej. Stosowany przez nas sposób na czyszczenie tapicerek to metoda ekstrakcyjna – na czyszczoną powierzchnię nanosimy wodę oraz preparat, które później odsysane są za pomocą profesjonalnego odkurzacza. Dzięki temu usuwamy nawet głęboko osadzony kurz oraz brud bez zbędnego przemoczenia materiału. Pranie wykładzin w Piasecznie – w przystępnej cenie, dokładnie i błyskawicznie, aby zapewnić czystość na najwyższym poziomie.

Pranie tapicerki meblowej Piaseczno to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Piaseczno

Użytkowanie samochodu wiąże się z powstaniem plam oraz zabrudzeń. Kurz, błoto, jedzenie to tylko nieliczne ich przykłady. Domowe sposoby często okazują się nieskuteczne, warto więc zatrudnić specjalistów w tej dziedzinie, aby móc cieszyć się czystym i pachnącym autem. W naszej ofercie znajduje się profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej – usługę wykonujemy z dojazdem do klienta, nie musisz więc martwić się o dostawę i odbiór wilgotnego po praniu samochodu. Na miejscu potrzebujemy wyłącznie dostępu do prądu i wody. Pranie samochodu nigdy nie było łatwiejsze – wystarczy tylko jeden telefon do nas. Na terenie Piaseczna i okolic dojazd gratis!

Pranie tapicerki samochodowej Piaseczno to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych