Pranie tapicerki Piastów

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Czyszczenie tapicerki meblowej i pranie dywanów Piastów

Profesjonalne pranie mebli i czyszczenie dywanów Piastów to najlepszy sposób na dokładną i długotrwałą czystość na najwyższym poziomie. Wykonujemy czyszczenie tapicerki meblowej i pranie tapicerki materiałowej z dojazdem do domu klienta gratis!

Pranie foteli i krzeseł Piastów

Jak wywabić plamy z wina, herbaty, czekolady? Wieloletnie doświadczenie i najlepsze środki czyszczące pozwalają nam na likwidację nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Pranie foteli i krzeseł przez ekspertów iPoBrudzie to gwarancja usunięcia uporczywych zabrudzeń, włosów, sierści oraz kurzu. Po kilku godzinach schnięcia mebel jest gotowy do użytkowania, pozbawiona plam tapicerka cieszy wzrok domowników i gości, a Ty możesz cieszyć się długotrwałą czystością.

Pranie narożnika Piastów

Jesteśmy perfekcjonistami – pranie narożnika wykonujemy z największą starannością, dbamy o usunięcie plam i przywrócenie pierwotnej czystości. Nasi wykwalifikowani pracownicy stosują sprawdzone preparaty czyszczące, które poradzą sobie z nawet najbardziej irytującymi plamami. Pranie narożnika metodą ekstrakcyjną usuwa zabrudzenia, włosy, kurz i roztocza nawet z głębokich warstw tkaniny bez ryzyka przemoczenia materiału i powstawania brzydko wyglądających zacieków.

Pranie dywanów Piastów

Twój dywan jest “zmęczony życiem”? Przywróć mu dawny blask i piękne kolory z pomocą naszych specjalistów! Pranie dywanów i wykładzin w Piastowie i okolicach usuwa plamy, włosy, sierść i kurz, przywraca piękny wygląd i pozostawia w mieszkaniu wspaniały zapach świeżości. Pranie dywanów likwiduje widoczność wydeptanych ścieżek i poprawia jakość włosia – Twój dywan będzie wyglądał jak nowy. Pranie wykładzin, chodników i dywanów wykonujemy w domu klienta, a mieszkańcy miasta Piastów mogą cieszyć się darmowym dojazdem.

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Piastów

Pranie kanapy Piastów w domu klienta eliminuje problem przewożenia ciężkiego i nieporęcznego mebla do pralni. Dbamy o zabezpieczenie przestrzeni wokół sofy, aby pranie kanapy nie spowodowało żadnych zniszczeń. Pranie kanapy, sofy i tapczanu usuwa zabrudzenia, włosy, sierść, kurz i drobnoustroje, co przywraca piękny i świeży wygląd meblom. Pranie sofy wykonujemy z wykorzystaniem najlepszych środków czyszczących i najlepszych odkurzaczy piorących, co daje gwarancję usługi na najwyższym poziomie.

Pranie materaca Piastów

Pranie materaca Piastów to najlepszy sposób na zdrowy sen o poprawionej jakości. Wymiana pościeli to nie wszystko – pranie materaca usuwa zabrudzenia, ale także bakterie, roztocza i kurz. Poprawia to komfort spania i ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Środki piorące są bezpieczne dla dzieci, dorosłych oraz zwierząt. Stosujemy tylko bezpieczne preparaty, które nie powodują stanów alergicznych. Pranie materaca najlepiej wykonywać w godzinach porannych, aby materac był gotowy do wieczornego wypoczynku.

Pranie tapicerki meblowej Piastów to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Piastów

W jaki sposób skutecznie wyczyścić tapicerkę w samochodzie? Zlecić to zadanie ekspertom – nasi wykwalifikowani pracownicy z największą starannością zajmą się Twoim samochodem i przywrócą mu blask i pierwotną czystość. Pranie tapicerki samochodowej Piastów to usługa wykonywana z dojazdem do domu klienta. Na miejscu potrzebujemy wyłącznie dostępu do wody i prądu. Prawda, że pranie samochodu nigdy nie było łatwiejsze? Zadzwoń do nas już dziś i umów odpowiedni termin – nasz elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości czasowych.

Pranie tapicerki samochodowej Piastów to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych