Pranie tapicerki Pruszków

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów Pruszków

Pranie tapicerki meblowej i dywanów w Warszawie i okolicach – w miejscowości Pruszków nasze usługi to najlepszy sposób na czystość na najwyższym poziomie.

Pranie foteli i krzeseł Pruszków

Metoda ekstrakcyjna to sposób na pranie foteli i krzeseł tapicerowanych – polega ona na naniesieniu roztworu wody i środka piorącego na tkaninę, która jest błyskawicznie odsysana z pomocą profesjonalnej maszyny czyszczącej. Pranie foteli i krzeseł usuwa powierzchniowe zabrudzenia, kurz i brud zlokalizowane w głębszych warstwach mebla, nie pozostawia zacieków, przywraca higieniczną czystość i blask. Wykonujemy czyszczenie foteli, krzeseł i podnóżków w Pruszkowie i okolicach z darmowym dojazdem do domu klienta.

Pranie dywanów Pruszków

Usuwanie nawet najtrudniejszych plam profesjonalistom przychodzi bez większych problemów – specjalistyczne odkurzacze oraz środki piorące najlepszych firm, odpowiednio dobrane do rodzaju zabrudzeń i czyszczonej tkaniny, gwarantują likwidację plam, kurzu i drobnoustrojów. Pranie dywanów i wykładzin przywraca im piękny, zadbany wygląd, a w całym mieszkaniu pozostawia zapach świeżości. Pracujemy sześć dni w tygodniu przez cały rok – po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu, wykonamy pranie dywanów w Twoim domu.

Pranie materaca Pruszków

Jak sprawić, aby poranne wstawanie z łóżka nie było takie problematyczne? Pranie materaca usuwa nie tylko widoczne zabrudzenia, ale także bakterie, kurz i roztocza. Czyszczenie materaca ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie, poprawia komfort wypoczynku i jakość snu. Spędzamy w łóżku ogromną część naszego życia, warto więc zadbać o jego stan – wymiana pościeli to za mało. Pranie materaca wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnych środków piorących, które są bezpieczne dla dzieci, dorosłych, alergików i zwierząt.

Pranie narożnika Pruszków

Pranie narożnika domowymi sposobami może przysporzyć wielu problemów, a często powoduje powstawanie zacieków i resztek zabrudzeń na materiale. Profesjonalne pranie narożnika Pruszków przez wykwalifikowanych pracowników to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów. Czyszczenie narożnika wykonujemy w domu klienta, nie musisz więc martwić się transportem ciężkiego mebla. Odpowiednio dobrane środki piorące usuwają nawet najtrudniejsze plamy bez ryzyka przemoczenia tkaniny i nie zostawiają żadnych śladów. Czystość na najwyższym poziomie z ekipą iPoBrudzie!

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Pruszków

Jak usunąć plamy z kosmetyków, trawy i wina? Pranie kanapy z użyciem specjalistycznych środków czyszczących poradzi sobie z każdym zabrudzeniem. Likwidacja plam, włosów, sierści zwierząt oraz kurzu sprawia, że Twoja sofa jest dokładnie wyczyszczona, wygląda jak nowa, a w całym mieszkaniu unosi się zapach świeżości. Pranie kanapy w Pruszkowie i okolicach wykonujemy w domu klienta. Po kilku godzinach schnięcia możesz cieszyć się czystym, pięknym meblem.

Pranie tapicerki meblowej Pruszków to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Pruszków

Pranie wnętrza samochodu przez specjalistów to najlepszy sposób na czystość na najwyższym poziomie. Kompleksowo zajmiemy się usługą czyszczenia samochodu – pranie foteli, zagłówków, podsufitki, mycie szyb i kokpitu. Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy z dojazdem do domu czy pracy klienta, a w miejscowości Pruszków dojazd jest całkowicie za darmo. Nasz elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości.

Pranie tapicerki samochodowej Pruszków to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych