Pranie tapicerki Reguły

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów Reguły

Oferujemy czyszczenie tapicerki meblowej i pranie dywanów z dojazdem do domu klienta – nie musisz martwić się przewożeniem ciężkich i nieporęcznych przedmiotów do pralni. Zadbaj o czystość swojego mieszkania z ekipą iPoBrudzie!

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Reguły

Jak usunąć plamy z tłuszczu, czekolady i trawy z tapicerki meblowej? Profesjonalne pranie kanapy eliminuje wszelkie zabrudzenia – nawet takie, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do usunięcia. Pranie sofy likwiduje także włosy, sierść zwierząt i kurz zgromadzony w głębszych warstwach materiału, co poprawia ogólny wygląd mebla i przywraca mu pierwotny blask. Pranie kanapy Reguły metodą ekstrakcyjną to najlepszy sposób na usunięcie plam bez ryzyka zniszczenia tkaniny.

Pranie dywanów Reguły

Szorowanie dywanów i tapicerek przez długie godziny nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Oszczędź swój czas i przeznacz go na ciekawsze rzeczy niż pranie dywanów i wykładzin. Wykwalifikowani pracownicy wykonają gruntowne pranie dywanów, co likwiduje plamy, włosy, sierść, a także usuwa nagromadzone w materiale bakterie i roztocza, które mogą wywoływać stany alergiczne. Dokładne pranie dywanów Reguły poprawia kondycję włosia, ożywia kolory i przywraca im pierwotny, świeży wygląd.

Pranie narożnika Reguły

Na czym polega pranie narożnika techniką ekstrakcyjną na mokro? Jednocześnie opryskujemy tapicerkę mieszaniną wody oraz preparatu piorącego, która jest błyskawicznie odsysana przy pomocy specjalistycznego odkurzacza. W ten sposób nie przemaczamy materiału i nie ma ryzyka powstania brzydko wyglądających zacieków. Pranie narożnika Reguły sprawia, że mebel wygląda jak nowy – czysta i zadbana tapicerka cieszy oko i zwiększa komfort jego użytkowania.

Pranie materaca Reguły

Zadbaj o swój sen i Twoich bliskich – pranie materaca przez ekspertów o wieloletnim doświadczeniu usuwa plamy, włosy i sierść, eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz likwiduje bakterie i roztocza, które mogą wywoływać alergie. Stosujemy wyłącznie sprawdzone preparaty piorące, które są bezpieczne dla dzieci, dorosłych i zwierząt. Pranie materaca najlepiej wykonywać w godzinach porannych i przedpołudniowych, aby materiał zdążył wyschnąć przed wieczornym wypoczynkiem. Regularne pranie materaca jest w szczególności zalecane dla alergików i osób mających problemy z oddychaniem – dokładne czyszczenie materaca pozytywnie wpływa na zdrowie i zwiększa komfort snu.

Pranie foteli i krzeseł Reguły

Pranie foteli z nubuku, czyszczenie foteli skórzanych oraz pranie krzeseł tapicerowanych – szeroki wachlarz usług to gwarancja perfekcyjnej czystości w Twoim mieszkaniu. Pranie podnóżków, foteli i krzeseł wykonujemy z dojazdem do domu, a mieszkańcy miasta Reguły mogą cieszyć się nim za darmo. Pranie foteli i krzeseł odbywa się po wcześniejszy umówieniu terminu – nasz elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości czasowych.

Pranie tapicerki meblowej Reguły to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Reguły

Jak uprać tapicerkę samochodową? Domowe sposoby często okazują się nieskuteczne, a rezultaty niezachwycające. Zostaw to nużące zadanie specjalistom i zaoszczędź czas oraz pieniądze wydane na pianki i chemię. Wieloletnie doświadczenie i fachowe podejście umożliwiają odpowiednie dobranie środków piorących do rodzaju plamy i tkaniny, aby skutecznie i bez ryzyka uszkodzeń wyeliminować wszelkie zabrudzenia. Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy u klienta, a dojazd do miasta Reguły jest darmowy!

Pranie tapicerki samochodowej Reguły to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych