Pranie tapicerki Słomin

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i pranie dywanów Słomin

Pranie tapicerki meblowej i dywanów przez profesjonalistów i PoBrudzie to najlepszy sposób, aby cieszyć się pięknie czystymi meblami w Twoim mieszkaniu. Wieloletnie doświadczenie i fachowe podejście to gwarancja usług na najwyższym poziomie.

Pranie foteli i krzeseł Słomin

Pranie foteli techniką ekstrakcyjną na mokro to sprawdzony sposób na usunięcie nawet najtrudniejszych plam i kurzu zgromadzonego w głębszych warstwach materiału. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie usunąć wszelkie zabrudzenia, co sprawi, że meble odzyskają pierwotną czystość i blask. Pranie foteli i krzeseł Słomin wykonujemy z dojazdem do domu klienta – nie musisz martwić się przenoszeniem i przewożeniem ich do pralni. Po kilku godzinach schnięcia są gotowe do użytkowania, a ich odświeżony wygląd zachwyci domowników i gości.

Pranie materaca Słomin

Pranie materaca likwiduje plamy, nieprzyjemne zapachy, bakterie oraz roztocza. Dokładne czyszczenie materaca pozytywnie wpływa na aspekty wizualne i zdrowotne. Zwiększony komfort wypoczynku w czystym i pachnącym łóżku to gwarancja lepszego snu. Pranie materaca rozwiąże problemy z niedospaniem, a poranne wstawanie nigdy nie było łatwiejsze. Zadzwoń lub napisz do nas jeszcze dziś, aby umówić odpowiedni termin wizyty naszych specjalistów.

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Słomin

Twoja ulubiona kanapa ma już swoje lata? Żaden problem – pranie kanapy Słomin przywróci jej pierwotny wygląd oraz żywe kolory, mebel będzie wyglądał jak nowy! Pranie sofy usuwa plamy, włosy, sierść oraz kurz z tapicerki. Odpowiednie dobranie preparatów piorących do rodzaju zabrudzenia i tkaniny umożliwia skuteczne jej wyczyszczenie bez ryzyka zniszczenia materiału. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje meble były ozdobą mieszkania, a korzystanie z nich – przyjemnością.

Pranie narożnika Słomin

Jak usunąć plamy z długopisu, wina, trawy? Pranie narożnika to odpowiedź na wszystkie Twoje problemy – czyste i zadbane meble sprawią, że całe mieszkanie nabierze zachwycającego blasku. Profesjonalne pranie narożnika eliminuje nawet najcięższe zabrudzenia, likwiduje z powierzchni tapicerki włosy i sierść zwierząt oraz kurz z głębokich warstw materiału. Pranie narożnika Słomin to usługa wykonywana w domu klienta, a dojazd zawsze jest darmowy. Nasz elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. 

Pranie dywanów Słomin

Odkurzanie wykładzin to nie wszystko – wraz z czasem pojawiają się plamy i zabrudzenia, które są ciężkie do usunięcia domowymi sposobami. Pranie dywanów Słomin to skuteczna metoda na zapewnienie czystości na najwyższym poziomie. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych środków chemicznych, bezpiecznych dla dzieci, dorosłych, alergików i zwierząt. Jesteśmy perfekcjonistami – pranie dywanów przeprowadzimy z największą dokładnością, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Pranie tapicerki meblowej Słomin to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Słomin

Samodzielne czyszczenie samochodu pochłania sporo czasu i często okazuje się nieskuteczne – resztki plam i środków czyszczących na tapicerce nie dodają uroku. Zleć to zadanie ekspertom! Pranie wnętrza samochodu przez wykwalifikowanych pracowników iPoBrudzie to gwarancja zachwycającej czystości i przyjemności z jazdy. Pranie tapicerki samochodowej Słomin sprawia, że auto wygląda jakby wyjechało prosto z salonu. Pranie foteli, pranie podsufitki czy czyszczenie kokpitu – kompleksowo zadbamy o Twój samochód.

Pranie tapicerki samochodowej Słomin to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych