Pranie tapicerki Wołomin

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i dywanów Wołomin

Jak zadbać o meble w Twoim domu? Zadzwoń do nas – oferujemy profesjonalne pranie tapicerki meblowej (materiałowej i skórzanej) oraz pranie dywanów i wykładzin z darmowym dojazdem do domu klienta w Wołominie!

Pranie foteli i krzeseł Wołomin

Na czym polega pranie ekstrakcyjne na mokro? Nad czyszczoną powierzchnią rozpylamy wodę wraz ze środkiem czyszczącym, a następnie błyskawicznie odsysamy mieszaninę za pomocą silnego odkurzacza piorącego. Pranie foteli i krzeseł za pomocą tego sposobu umożliwia usunięcie zabrudzeń, włosów, sierści, kurzu i drobnoustrojów nie tylko z powierzchni, ale także z głębi tkaniny. Dokładne wyczyszczenie foteli i krzeseł poprawia ich wygląd oraz zwiększa jakość wypoczynku.

Pranie dywanów Wołomin

Odkurzanie dywanów usuwa kurz i zewnętrzny brud kurz w postaci okruszków. Jak wywabić plamy z błota, herbaty i kredek, które irytująco przyciągają nasz wzrok? Pranie dywanów i wykładzin w Wołominie to najlepszy sposób na dokładną i długotrwałą czystość. Nasi wykwalifikowani specjaliści wykonują pranie dywanów z wykorzystaniem odpowiednich środków piorących, które usuwają zabrudzenia bez ryzyka przemoczenia i zniszczenia materiału. Pranie dywanów i wykładzin przywraca im dawny blask, żywszy kolor oraz likwiduje widoczność wydeptanych ścieżek. Ciesz się pięknym dywanem dzięki naszym usługom!

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Wołomin

Dokładne pranie kanapy i sofy Wołomin przez naszych ekspertów to skuteczny sposób na usunięcie wszelkich zabrudzeń, włosów, sierści i kurzu z mebli. Wykonujemy czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie tapicerki materiałowej. Wykorzystywane przez nas preparaty piorące likwidują plamy bez ryzyka zniszczenia tkaniny. Środki są bezpieczne dla dzieci, dorosłych, zwierząt i nie wywołują stanów alergicznych. Pranie kanapy w Wołominie z dojazdem do domu klienta to gwarancja czystości, zadowolenia oraz pięknego, świeżego zapachu unoszącego się w mieszkaniu.

Pranie narożnika Wołomin

Jak usunąć plamy z trawy, herbaty, wina? Odpowiedzią na każdy z tych problemów jest profesjonalne pranie narożnika Wołomin! Wieloletnie doświadczenie i sprawdzone techniki to gwarancja usunięcia nawet najtrudniejszych zabrudzeń, z którymi nie radzą sobie domowe sposoby. Pranie narożnika metodą ekstrakcyjną likwiduje plamy, włosy, sierść i kurz nawet z głębokich warstw materiału. Pranie narożnika z ekipą iPoBrudzie to czystość na najwyższym poziomie i wyższy komfort użytkowania mebli.

Pranie materaca Wołomin

Jak spać lepiej? – to pytanie nurtuje wielu ludzi. Wymiana pościeli to nie wszystko – pranie materaca przez profesjonalistów usunie zabrudzenia, ale także drobnoustroje i roztocza. Dokładne czyszczenie materaca ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie, poprawia jakość oraz komfort snu. Pranie materaca najlepiej wykonywać w godzinach porannych i przedpołudniowych, aby materiał wyschnął przed wieczornym wypoczynkiem – elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości czasowych.

Pranie tapicerki meblowej Wołomin to również:

 • Pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu
 • Pranie narożnika
 • Pranie foteli, pranie krzeseł
 • Pranie mebli skórzanych
 • Pranie materaca
 • Pranie poduszki
 • Pranie dywanów, pranie wykładziny
 • Pranie wózka dziecięcego

Pranie tapicerki samochodowej Wołomin

Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy z dojazdem do klienta – nie musisz martwić się potrzebą odbierania wilgotnego samochodu z pralni. Na miejscu potrzebujemy wyłącznie dostępu do prądu oraz wody – czyszczenie wnętrza samochodu nigdy nie było łatwiejsze! Wystarczy jeden telefon do nas – umówimy dogodny termin, a dokładne pranie wnętrza samochodu sprawi, że Twoje auto będzie wyglądało jak nowe.

Pranie tapicerki samochodowej Wołomin to również:

 • pranie tapicerki materiałowej
 • pranie tapicerki skórzanej
 • pranie podsufitki
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników
 • pranie dywaników samochodowych
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych
 • mycie szyb samochodowych
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych