Pranie tapicerki Warszawa Białołęka

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i dywanów – Warszawa Białołęka

Pranie alcantary, zamszu, mikrofazy, weluru, nubuku, wiskozy i innych materiałów to dla nas nie problem – mamy długoletnie doświadczenie, poparte udanymi realizacjami i setkami zadowolonych klientów. Wykonujemy pranie tapicerki materiałowej oraz czyszczenie tapicerki skórzanej.

Pranie dywanów Warszawa Białołęka

Pranie dywanów i wykładzin (Białołęka) z użyciem profesjonalnych środków piorących i specjalistycznych odkurzaczy piorących sprawia, że te ozdoby mieszkań zachwycają swoją świeżością, czystością i pięknym wyglądem. Czyszczenie dywanów na Białołęce wykonane przez naszych specjalistów usuwa zabrudzenia, plamy, zacieki oraz zmniejsza widoczność wytartych na materiale ścieżek. Pranie dywanów Warszawa Białołęka wykonujemy w domu klienta, a dla mieszkańców tej dzielnicy dojazd jest gratis.

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Warszawa Białołęka

Wykorzystując naszą bogatą wiedzę i odpowiednio dobrany zestaw preparatów czyszczących, pranie kanapy (Białołęka) przez wykwalifikowanych pracowników gwarantuje czystość na najwyższym poziomie. Działamy przez cały rok, sześć dni w tygodniu – czyszczenie kanapy wykonujemy z dojazdem do domu, nie musisz więc martwić się wizją przenoszenia ciężkiego mebla. Pranie kanapy oferujemy na całej Białołęce – w tym Nowodwory, Żerań, Tarchomin, Marcelin, Annopol, Olesin i inne części dzielnicy.

Pranie materaca Warszawa Białołęka

Spędzamy w łóżku znaczącą część życia – zalecany czas snu to osiem godzin dziennie, a podczas choroby i przeziębienia odpoczywanie pod kołdrą przyspiesza proces zdrowienia. Dlatego też pranie materaca łóżka jest tak ważne dla naszego zdrowia. Specjalistyczne pranie materaca – Warszawa Białołęka –  usuwa zabrudzenia, plamy, drobnoustroje i roztocza, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, zapewnia wyższy komfort wypoczynku i spania. Regularne pranie  materaca na Białołęce (1 – 2 razy do roku)  gwarantuje dokładną czystość i lepszy nastrój. Poranne wstawanie nie będzie problemem po znakomicie przespanej nocy.


Pranie foteli i krzeseł Warszawa Białołęka

Czyszczenie foteli tapicerowanych na Białołęce wykonywane przez naszych ekspertów – zajmiemy się usuwaniem nawet najbardziej irytujących zabrudzeń, plam, zacieków, włosów, kurzu i zwierzęcej sierści z powierzchni materiału. Pranie foteli i krzeseł Warszawa Białołęka zapewnia efekt czystości w całym mieszkaniu i piękny zapach świeżości. Stosowana przez nas chemia jest indywidualnie dobierana do rodzaju plam i czyszczonej tkaniny. Korzystamy wyłącznie ze środków bezpiecznych dla dorosłych, dzieci (w tym alergików) oraz zwierząt.

Pranie narożnika Warszawa Białołęka

Pranie narożnika (Warszawa Białołęka) z alcantary czy weluru domowymi sposobami przysparza wielu problemów. Usunięcie powierzchownych zabrudzeń nie daje efektu pełnej czystości, a zanieczyszczenia w głębszych warstwach materiału mogą wydzielać nieprzyjemne zapachy. Nasze profesjonalne pranie narożnika na Białołęce doskonale radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń dzięki specjalnej metodzie ekstrakcji. Na czyszczoną tkaninę nanosimy mieszaninę wody i preparatu piorącego, która rozpuszcza plamy. Następnie chemia jest odsysana za pomocą silnego odkurzacza piorącego. Dzięki temu pranie narożnika – Warszawa Białołęka – nie powoduje powstawania zacieków, usuwa wszelkie plamy i likwiduje brzydkie zapachy.

Pranie tapicerki meblowej Warszawa Białołęka to również:

 • pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu Warszawa Białołęka
 • pranie narożnika Warszawa Białołęka
 • pranie foteli, pranie krzeseł Warszawa Białołęka
 • pranie mebli skórzanych Warszawa Białołęka
 • pranie materaca Warszawa Białołęka
 • pranie poduszki Warszawa Białołęka
 • pranie dywanów, pranie wykładziny Warszawa Białołęka
 • pranie wózka dziecięcego Warszawa Białołęka
 • trzepanie dywanów Warszawa Białołęka

Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Białołęka

Jak wyczyścić wnętrze samochodu? Odpowiedź jest prosta – profesjonalne pranie tapicerki samochodowej – Warszawa Białołęka! Specjalistyczne środki piorące oraz doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników to gwarancja czystego, pięknie pachnącego samochodu, który wygląda, jakby wyjechał prosto z salonu. Pranie wnętrza auta na Białołęce wykonujemy u klienta – po kilku godzinach schnięcia samochód jest gotowy do użytkowania, a Ty nie musisz martwić się o dostarczenie i odbiór wilgotnego auta z pralni. Dodatkowo możemy wykonać ozonowanie samochodu – ten specjalny proces usuwa wszelkie bakterie, pleśń, roztocza, grzyby, bakterie, wirusy, a także nieprzyjemne zapachy.

Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Białołęka to również:

 • pranie tapicerki materiałowej Warszawa Białołęka
 • pranie tapicerki skórzanej Warszawa Białołęka
 • pranie podsufitki Warszawa Białołęka
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników Warszawa Białołęka
 • pranie dywaników samochodowych Warszawa Białołęka
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych Warszawa Białołęka
 • mycie szyb samochodowych Warszawa Białołęka
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych Warszawa Białołęka
 • ozonowanie samochodu Warszawa Białołęka