Pranie tapicerki Warszawa Bielany

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i dywanów Warszawa  Bielany

Zabrudzenia pojawiające się na naszych meblach rodzą pytanie: jak usunąć plamy z błota, kawy, herbaty z tapicerki meblowej? Zleć to zadanie profesjonalistom – nasze wieloletnie doświadczenie i sprawdzone techniki prania tapicerki poparte setkami wyczyszczonych tkanin gwarantują dokładne i skuteczne czyszczenie mebli w Twoim domu.

Pranie dywanów Warszawa Bielany

Czyszczenie dywanów Warszawa Bielany to nie tylko usunięcie zewnętrznych zabrudzeń, ale także wyraźne poprawienie stanu włosia, przywrócenie żywszych kolorów, usunięcie głęboko zgromadzonego kurzu oraz eliminacja widocznych wydeptanych ścieżek. Pranie dywanów i wykładzin wykonujemy z dojazdem do klienta – pracujemy sześć dni w tygodniu przez cały rok, abyś Ty mógł cieszyć się pięknym, czystym i świeżo pachnącym dywanem. Pranie dywanów wykonujemy na terenie całej Warszawy, także w dzielnicy Bielany.

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Warszawa Bielany

Profesjonalne pranie kanapy (Warszawa Bielany) – czyścimy meble z weluru, zamszu, alcantary oraz innych materiałów. Jest to możliwe dzięki metodzie prania ekstrakcyjnego, jaką stosujemy. Woda w połączeniu z odpowiednim detergentem rozpuszcza zabrudzenia, a natychmiastowe odessanie takiej mieszaniny gwarantuje usunięcie plam bez ryzyka przemoczenia tkaniny. Pranie sofy i tapczanu – Warszawa –  gwarantuje długotrwały efekt czystości, przywraca meblom blask i piękny wygląd. W dzielnicy Bielany pranie kanapy wykonujemy z dojazdem do klienta gratis – Młociny, Piaski, Marymont, Chomiczówka, Słodowiec, Wawrzyszew, Wrzeciono.

Pranie narożnika Warszawa Bielany 

Czyszczenie narożnika (Warszawa Bielany) – nasi przeszkoleni pracownicy zadbają o usunięcie zabrudzeń z trawy, kawy, wina oraz czekolady i innych domowych źródeł plam. Odpowiednie dobranie środka czyszczącego do rodzaju plamy i tkaniny jest tutaj kluczowe, aby zlikwidować brud i nie zniszczyć mebla. Preparaty do prania tapicerki z których korzystamy to sprawdzone środki najlepszych marek takich jak Maxifi, Chemspec czy Karcher. Nasze preparaty piorące są bezpieczne dla dzieci, dorosłych, zwierząt oraz alergików. Pranie narożnika Bielany metodą ekstrakcyjną usuwa zabrudzenia, włosy, sierść, kurz oraz drobnoustroje. Czyszczenie narożnika oprócz czystości, zwiększa także komfort wypoczynku i niweluje ryzyko alergii.

Pranie materaca Warszawa Bielany

Jak zdrowo spać i się wyspać? Rozwiązaniem może być pranie materaca – Warszawa Bielany. Regularne czyszczenie materacy przez specjalistów usuwa nie tylko plamy i zabrudzenia, ale także bakterie, roztocza i alergeny. Pranie materaca (Warszawa Bielany) ma  pozytywny wpływ na zdrowie i jakość snu. Pranie materaca w szczególności polecane jest dla osób, które mają problemy z oddychaniem oraz cierpią na alergie. Poranne wstawanie nigdy nie było łatwiejsze!

Pranie foteli i krzeseł Warszawa Bielany

Wykwalifikowana kadra doświadczonych ekspertów zajmie się czyszczeniem foteli i krzeseł w Twoim domu na Bielanach – wykonujemy pranie tapicerki meblowej z dojazdem do klienta. Bogaty asortyment sprawdzonych preparatów oraz najlepsze maszyny piorące – odkurzacz piorący Karcher, Sabrina czy Profi to gwarancja usunięcia nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Warszawa Bielany – pranie foteli zamszowych, materiałowych, skórzanych likwiduje irytujące plamy i zatłuszczenia, usuwa włosy oraz sierść zwierząt, a dodatkowo przywraca pierwotną świeżość i piękny wygląd mebla. Zadzwoń już dziś i umów wizytę naszych specjalistów – elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb.

Pranie tapicerki meblowej Warszawa Bielany to również:

 • pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu Warszawa Bielany
 • pranie narożnika Warszawa Bielany
 • pranie foteli, pranie krzeseł Warszawa Bielany
 • pranie mebli skórzanych Warszawa Bielany
 • pranie materaca Warszawa Bielany
 • pranie poduszki Warszawa Bielany
 • pranie dywanów, pranie wykładziny Warszawa Bielany
 • pranie wózka dziecięcego Warszawa Bielany
 • trzepanie dywanów Warszawa Bielany

Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Bielany

Czyszczenie wnętrza auta – Warszawa Bielany – wykonywane przez naszych profesjonalistów o długoletnim doświadczeniu. Korzystamy ze sprawdzonych technik, co jest gwarancją, że Twój samochód będzie wyglądał jak nowy. Pranie foteli materiałowych czy skórzanych (Warszawa Bielany) z wykorzystaniem odpowiednich preparatów usunie wszelkie zabrudzenia, poprawi wygląd tapicerki oraz zwiększy komfort jazdy w czystym i pięknie pachnącym samochodzie. Poza praniem tapicerki samochodowej możesz skorzystać z takich usług jak: odkurzanie kabiny auta, pranie podłogi auta, mycie szyb samochodowych, mycie deski rozdzielczej i plastików.  Pranie samochodu wykonujemy z dojazdem do klienta na terenie dzielnicy Bielany – działamy przez cały rok, sześć dni w tygodniu!

Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Bielany to również:

 • pranie tapicerki materiałowej Warszawa Bielany
 • pranie tapicerki skórzanej Warszawa Bielany
 • pranie podsufitki Warszawa Bielany
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników Warszawa Bielany
 • pranie dywaników samochodowych Warszawa Bielany
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych Warszawa Bielany
 • mycie szyb samochodowych Warszawa Bielany
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych Warszawa Bielany
 • ozonowanie samochodu Warszawa Bielany