Pranie tapicerki Warszawa Ursus

Profesjonalne usługi sprzątania - pranie tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów, sprzątanie mieszkań, biur, mycie kostki brukowej i elewacji

Pranie tapicerki meblowej i dywanów Ursus Warszawa

Dokładne usuwanie plam z kawy, wina, czekolady, moczu i innych – oferujemy profesjonalne pranie tapicerki meblowej Warszawa Ursus, pranie i trzepanie dywanów oraz wykładzin z dojazdem na Ursus gratis! Usługi wykonujemy sześć dni w tygodniu przez cały rok, a nasza skuteczność jest potwierdzona opiniami naszych Klientów.

Pranie kanapy, sofy i tapczanu Ursus Warszawa

Dokładne pranie kanap i sof Warszawa – wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt piorący i sprawdzone preparaty do prania tapicerki. Dzięki temu możliwa jest likwidacja nawet najtrudniejszych zabrudzeń na kanapie. Koniec z irytującymi plamami – czyszczenie kanapy (Warszawa) wykonujemy w domu klienta, a nasz elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Zadzwoń już dziś i umów pasujący termin!

Pranie foteli i krzeseł Ursus Warszawa

Czyszczenie foteli skórzanych, pranie krzeseł tapicerowanych, podnóżków i poduszek – Warszawa Ursus. Żaden materiał ani żadna plama nie mają przed nami tajemnic. Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na odpowiednie dobranie środków czyszczących do rodzaju plamy i tkaniny, z której wykonany jest mebel. Preparaty do prania tapicerki są bezpieczne dla środowiska, dorosłych, dzieci, zwierząt i nie powodują alergii. Pranie foteli Warszawa Ursus jest wykonywane w domu klienta – oznacza to, że nie musisz nigdzie przewozić ulubionego mebla.

Pranie, trzepanie dywanów i wykładzin Warszawa Ursus

Jesteśmy zespołem perfekcjonistów i dajemy z siebie wszystko, aby zapewnić Ci najwyższy poziom czystości. Pranie dywanów i wykładzin Warszawa wykonujemy w całej dzielnicy Ursus: dojeżdżamy na Skorosze, Czechowice, Szamoty, Niedźwiadek, Gołąbki. Czyszczenie dywanów i wykładzin obejmuje usuwanie plam, wszystkich zewnętrznych zabrudzeń, włosów i sierści. Trzepanie dywanów i wykładzin Warszawa pozwala na eliminację głęboko zlokalizowanego kurzu i drobnoustrojów. Profesjonalne pranie dywanów (Warszawa) poprawia ich wygląd, kondycję włosia, gwarantuje wspaniały efekt czystości oraz piękny zapach świeżości w całym domu.

Pranie narożnika Warszawa Ursus 

Pranie narożników (Warszawa) metodą ekstrakcyjną “na mokro” to idealny sposób dokładnego wyczyszczenia mebli. Na czyszczoną powierzchnię rozpylamy wodę z preparatem piorącym, a następnie przy pomocy odkurzacza ekstrakcyjnego odsysamy ją wraz ze zgromadzonym brudem. Plamy po kawie, tłuszczu, błocie, włosy, sierść zwierząt czy kurz nie mają żadnych szans. Pranie narożnika Warszawa Ursus wykorzystuje najlepsze odkurzacze piorące – Sabrina, Karcher, Numatic, Profi. W połączeniu z odpowiednio dobranymi środkami piorącymi usuwamy nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia z narożników.

Pranie materaca Ursus Warszawa

Regularnie zmieniamy pościel, ale bardzo często zapominamy o jednej, ważnej rzeczy – pranie materaca (Warszawa Ursus) jest niezmiernie istotne dla naszego zdrowia. W łóżku zbiera się kurz, drobnoustroje, roztocza oraz różnego pochodzenia plamy. Czyszczenie materacy na Ursusie jest możliwe sześć dni w tygodniu przez cały rok. Pranie materacy (Warszawa) jest najskuteczniejsze gdy działamy szybko. Dlatego nie zwlekaj z telefonem lub wiadomością do nas, jeśli Twój materac został poplamiony. Pranie materaca Ursus gwarantuje zdrowszy, spokojniejszy sen na dokładnie wyczyszczonym łóżku.

Pranie tapicerki meblowej Warszawa Ursus to również:

 • pranie kanapy, pranie sofy, pranie tapczanu Ursus Warszawa
 • pranie narożnika Ursus Warszawa 
 • pranie foteli, pranie krzeseł Ursus Warszawa
 • pranie mebli skórzanych Ursus Warszawa
 • pranie materaca Ursus Warszawa
 • pranie poduszki Ursus Warszawa
 • pranie dywanów, pranie wykładziny Ursus Warszawa
 • pranie wózka dziecięcego Ursus Warszawa
 • trzepanie dywanów Ursus Warszawa

Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Ursus

Nasze usługi to kompleksowe czyszczenie wnętrz samochodów: pranie foteli samochodowych, czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej, odkurzanie wnętrza auta, czyszczenie deski rozdzielczej, mycie szyb samochodowych, ozonowanie auta. Każdy właściciel samochodu ma inne potrzeby, dlatego też w ofercie posiadamy różne zestawy dotyczące czyszczenia aut. Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Ursus wykonujemy u klienta po uprzednim umówieniu pasującego terminu. Na miejscu potrzebujemy wyłącznie dostępu do prądu i bieżącej wody.

Pranie tapicerki samochodowej Ursus Warszawa to również:

 • pranie tapicerki materiałowej Ursus Warszawa
 • pranie tapicerki skórzanej Ursus Warszawa
 • pranie podsufitki Ursus Warszawa
 • pranie zagłówków, pranie podłokietników Ursus Warszawa
 • pranie dywaników samochodowych Ursus Warszawa
 • mycie kokpitu i elementów plastikowych Ursus Warszawa
 • mycie szyb samochodowych Ursus Warszawa
 • pranie dziecięcych fotelików samochodowych Ursus Warszawa
 • ozonowanie samochodu Ursus Warszawa