Domowe sposoby na plamy na dywanie i wykładzinie

Pranie wykładzin, czyszczenie dywanów Warszawa i okolice

Domowe sposoby na plamy na dywanie i wykładzinie

W internecie można znaleźć wiele porad na temat tego, jak samodzielnie usunąć zabrudzenia z tapicerki domowymi sposobami. Trzeba zawsze liczyć się z możliwością, że stosowanie środków nieprzeznaczonych do czyszczenia mebli może spowodować pewne szkody, np. odbarwienie koloru.

Jak usunąć plamy z kawy i herbaty z dywanu

Kawa i herbata to napoje, które pojawiają się chyba w każdym domu. Często też są powodem powstawania brzydko wyglądających zabrudzeń. W ich usunięciu ważny jest czas reakcji oraz nie panikowanie. Nadmiar płynu można delikatnie zebrać z użyciem ręcznika papierowego, a następnie wykorzystać sól kuchenną lub mieszaninę sody oczyszczonej i wody. Czyszczenie dywanu jednakże najlepiej zostawić specjalistom – specjaliści iPoBrudzie wykonają skuteczne pranie wykładziny i dywanu bez ryzyka jego zniszczenia. 

Jak usunąć plamy z wina z dywanu

Pranie dywanów i wykładzin
Pranie dywanów i wykładzin

Czyszczenie dywanu z wina należy rozpocząć od delikatnego wytarcia resztek płynu ręcznikiem lub papierem. Domowe sposoby usuwania wina z wykładziny wykorzystują sok z cytryny, sól, mąkę ziemniaczaną czy sodę oczyszczoną. Są one mniej lub bardziej skuteczne w zależności od materiału, z którego wykonany jest dywan. Jak skutecznie usunąć plamy z dywanu? Wystarczy jeden telefon i umówienie wizyty z naszymi pracownikami. Pranie dywanów i wykładzin wykonujemy sześć dni w tygodniu przez cały rok, a elastyczny grafik dopasujemy do Twoich potrzeb. 

Jak usunąć lakier do paznokci z dywanu

Trzepanie dywanów, pranie wykładziny
Trzepanie dywanów, pranie wykładziny

Zmywacz do paznokci potrafi usuwać ten kosmetyk nie tylko z płytki paznokciowej. Zabrudzone miejsce można delikatnie przetrzeć wacikiem nasączonym zmywaczem. Trzeba zwrócić uwagę, aby nie zawierał on acetonu – inaczej możemy przypadkiem odbarwić tkaninę. Pranie dywanów przez wyszkolonych ekspertów iPoBrudzie to najlepszy sposób, aby wykładzina wyglądała jak nowa. Sprawdzone techniki oraz dobór odpowiednich, bezpiecznych preparatów piorących to gwarancja, że pranie dywanu Warszawa i okolice usunie z niego najtrudniejsze zabrudzenia. 

You May Also Like