Jak wyczyścić skórzane meble

Czyszczenie foteli skórzanych Warszawa i okolice

Jak wyczyścić skórzane meble

Meble ze skóry są synonimem bogactwa i luksusu. Aby cieszyły nas przed długie lata, należy o nie odpowiednio dbać – czyszczenie mebli skórzanych można wykonywać domowymi sposobami lub zdecydować się na profesjonalną usługę wykonaną przez profesjonalistów.

Czyszczenie skórzanej tapicerki domowymi sposobami

Ważnym elementem czyszczenia kanapy ze skóry jest jej regularne odkurzanie. Usuwanie kurzu i roztoczy można wykonywać raz w tygodniu, podczas sprzątania mieszkania. Mycie tapicerki skórzanej – wystarczy ciepła woda z mydłem lub płatkami mydlanymi. Ściereczkę należy namoczyć w takiej mieszaninie i dokładnie ją wycisnąć. Czyszczenie kanapy skórzanej powinno się odbywać z jak najmniejszą ilością wody – jej nadmiar szkodzi skórze. Pamiętaj także, aby nie trzeć zbyt mocno, a do ciężko dostępnych miejsc możesz użyć na przykład szczoteczki do zębów z bardzo miękkim włosiem. Czyszczenie skóry jest uciążliwym zajęciem, które możesz przekazać w ręce zawodowców: zespołu iPoBrudzie!

Czyszczenie kanapy ze skóry Warszawa i okolice

Pranie tapicerki skórzanej w samochodzie

Mycie skórzanych mebli jest pracochłonnym zajęciem. Domowe sposoby na czyszczenie tapicerki skórzanej często okazują się niezbyt efektywne. Aby skutecznie zadbać o narożnik ze skóry, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas oraz pieniądze, które wydałbyś na niepotrzebne preparaty. Czyszczenie mebli skórzanych wykonujemy ręcznie, używając odpowiednich środków oraz technik. Mycie kanapy ze skóry z ekipą iPoBrudzie to najlepszy sposób na czyste i zadbane meble.

Pranie mebli Warszawa i okolice

Pranie mebli Warszawa i okolice

Czyszczenie tapicerki skórzanej to nie wszystko, czym się zajmujemy. Oferujemy także pranie mebli tapicerowanych. Czyścimy takie materiały, jak: alcantra, zamsz, welur, nubuk, ekoskóra, poliester. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie – w zależności od rodzaju tkaniny i źródła zabrudzenia dobierzemy właściwą chemię, aby skutecznie i bez ryzyka wykonać pranie kanapy, fotela, narożnika. Zadzwoń lub napisz, aby otrzymać darmową wycenę i umówić dogodny termin usługi pranie mebli tapicerowanych lub czyszczenie mebli skórzanych.

You May Also Like