Pranie kanapy, sofy i tapczanu – Warszawa i okolice

Pranie kanapy, sofy i tapczanu – Warszawa i okolice

Jak usunąć plamy kawy, herbaty, czekolady z tapicerki? Często zadajemy sobie te i podobne pytania, patrząc na meble w naszym mieszkaniu. Domowe sposoby wywabiania plam okazują się nieskuteczne i zamiast zapewnić czystość, powodują jeszcze większe problemy. W takim razie jak zlikwidować zabrudzenia z tapicerki meblowej? Zaufaj ekspertom!

Profesjonalne czyszczenie mebli – pranie narożnika, kanapy, sofy

Pranie sofy, kanapy, tapczanu

Zostaw to uciążliwe zadanie, jakim jest czyszczenie kanapy, profesjonalistom iPoBrudzie! Nasi specjaliści z największą starannością i dokładnością wykonają pranie tapicerki meblowej w Twoim domu. Nie kłopocz się przewożeniem mebli do pralni – w większości przypadków, jeśli chodzi o duże narożniki i kanapy, byłoby to prawie niemożliwością. Pranie sofy Warszawa i okolice wykonujemy z dojazdem do domu Klienta. Po kilku godzinach schnięcia czysta kanapa będzie zachwycać swoim wyglądem.

Jak prać kanapę z alcantary, zamszu, weluru, materiału, skóry

Pranie kanapy Warszawa i okolice

Kluczowe dla efektywnego wyczyszczenia mebli jest odpowiednie dobranie preparatów piorących do rodzaju zabrudzenia oraz tkaniny. Wieloletnie doświadczenie i setki udanych realizacji umożliwiają fachowe wywabienie nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Pranie kanapy Warszawa i okolice sprawi, że Twoje meble odzyskają swoją pierwotną czystość, a cały dom nabierze blasku i pięknego zapachu świeżości. Profesjonalne odkurzacze piorące z których korzystamy to Karcher, Sabrina Santoemma, Puzzi, Numatic.

Pranie tapicerki meblowej Warszawa i okolice

Pranie, czyszczenie tapicerki meblowej Warszawa i okolice

Czyszczenie mebli wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Na czym polega pranie ekstrakcyjne? Na czyszczoną powierzchnię nakładamy preparat za pomocą opryskiwacza, aby oddzielić brud od tkaniny. Za pomocą specjalnej szorowarki wcieramy środek, by zwiększyć skuteczność jego działania. Po odpowiednim czasie wypłukujemy rozpuszczony brud specjalną mieszaniną, aby zlikwidować zabrudzenia i resztki chemii. W ten sposób pranie kanapy, narożnika i sofy usuwa zabrudzenia bez ryzyka zniszczenia materiału.

Sprawdź naszą ofertę: pranie tapicerki meblowej Warszawa i okolice

You May Also Like